Hakkımızda

Biz Kimiz ?

0 +
Yılların Deneyimi

Her geçen gün gelişen teknojinin ve gittikçe artan rekabetin bilincinde olan Delta Kimya, kurulduğu 1978 yılından beri yeniliklerin takipçisi olarak kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam etmektedir.

1978 yılında seriagrafi mürekkeplerinin satış ve pazarlanması amacıyla yola çıkan Delta Kimya, 1996 yılından itibaren boya ve mürekkep üretimi yapmaya başlamış, 2002 yılında Türkiye’de bir ilk olan solvent bazlı kokusuz serigrafi mürekkeplerinin üretimine başlayarak sektörün öncüsü olmuştur.

2005 yılında serigrafi mürekkeplerinde dünyanın en iyi markalarından biri olan Nazdar’ın Türkiye distribütörlüğünü alan Delta Kimya, aynı yıl toplam kalite yönetimi ilkesini hayata geçirmiş ve ISO 9001/2000 belgesi alarak kalitesini uluslararası standartlarda tescillemiştir.

İş ortaklarına eksiksiz hizmet ve teknik destek sağlamayı ilke edinmiş olan firmamız 2006 yılında distribütörlük ağına Pleiger rakle lastiklerini de katarak büyümeye devam etmiştir.

Delta Kimya, bugün halen Tuzla’da bulunan üretim tesislerinde eksiksiz Ar-Ge laboratuarından ürünlerinin kalite kontrollerini yapmakta ve iş ortaklarından gelen yeni talepler doğrultusunda farklı ürünler ve isteğe özel çözümler geliştirmeye devam etmektedir.

Bugün firmamızın ürün gamında, solvent ve UV bazlı serigrafi mürekkepleri, pigment pasta boyalar, çeşitli uygulamalar için plastisoller, lastik yanak boyası, rakle lastikleri bulunmaktadır. Bunların yanısıra çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere pvc plastisol kaplama hizmeti verilmektedir

“ Hayatın tüm renkleri “ çıkış noktasıyla Delta Kimya Ar-Ge Laboratuvarı içerisinde yer alan renk merkezi tarafından Pantone ve Ral renkleriyle birlikte siparişe özel renk çalışmaları yapılmaktadır.

Delta Kimya, yılların getirdiği üretim deneyimi, Türkiye’nin her şehrine yayılmış satış ağı, teknik imkanları ve dinamik ekibiyle iş ortaklarına kaliteli hizmetin yanı sıra teknik destek de vermeye devam etmektedir.